Krajina klidu pro Vaše děti
Krajina klidu pro Vaše děti
Zaměstnanecká MŠ Krajského úřadu MSK

Vystoupení tanečního kroužku Carmen

28.05.2019 od 17:00

Vystoupení není akcí Mateřské školy Krajánek, pouze Vás velmi rádi o této akci informujeme. Hromadný odvoz dětí na vystoupení neposkytujeme.

Vážení rodiče,

 

Vaše dítě navštěvuje ve školce taneční kroužek a rádi bychom Vás společně s Vašimi dětmi pozvali na naše vystoupení, kde Vám zatančíme a předvedeme, co jsme se v tanečním kroužku naučili. Pilně se s dětmi připravujeme a už se moc těšíme. Kromě vystoupení Vašich dětí na Vás čeká velkolepá taneční show, kde mimo jiné uvidíte také vícemistry České republiky ve sportovním tanci. Celou akcí Vás bude provázet Zděnek Chlopčík – porotce pořadu Stardance. Nebude chybět náš maskot koucour Carmeňák, se kterým si budete moci zatančit na závěrečné diskotéce. V příloze Vám posíláme leták s informacemi. Vystoupení se bude konat v kulturním domě Akord v Ostravě-Zábřehu na náměstí SNP. Akce bude trvat cca 2 hodiny, začátek je v 17:00 hod. Vstupenky si budete moci zakoupit přímo na místě a začnou se prodávat od 15:30 hod. v předsálí KD Akord. Vstupné pro dospělé je 150 Kč, děti 50 Kč, děti do 4 let zdarma. Pro vystupující děti z mateřských škol je zajištěn pitný režim.

 

Zde se můžete podívat na krátký sestřih z naší taneční akademie:

 

 

https://youtu.be/mCwASsbsVeE

 

Informace pro rodiče k Taneční akademii 2019 – 28. 5. 2019

 

Vstup do sálu od 16:15 hod.

 

 

Oblečení: modré tričko/tílko/šatičky (může být s potiskem či obrázkem), jakákoliv sukýnka/kraťasy/legíny/tepláky/rifle – popř. co Vás napadne, obuv (nedoporučujeme volnou patu). Moc děti nenavlékejte, v sále je teplo. Jestli budou děti celé v modrém záleží na Vás, důležité je, aby v horní části těla byly modří, jelikož se právě barvičkou odliší od jiné mateřské školy.

 

Pro jakékoliv další dotazy pište na e-mail, nebo volejte: Lucie Skopalíková 732 268 196, Lukáš Čep 728 145 154.